Spotkanie Wigilijne z rodzicami i nauczycielami

W świątecznej atmosferze, w grudniu, w naszej szkole, odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Sala została udekorowana ozdobami wykonanymi przez naszych uczniów. Na środku stał stół przykryty białym obrusem i zastawiony wigilijnymi daniami. Po wszystkich pomieszczeniach rozchodził się zapach pierniczków i wanilii.

Nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice złożyli sobie wzajemnie życzenia. Mamy nadzieję, że spełnią się w Nowym Roku. Po życzeniach i pysznym jedzeniu przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

Wszyscy, którzy brali udział w Wigilii szkolnej mogli poczuć atmosferę radości i magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ten piękny czas na długo zostanie w pamięci wszystkich zebranych.