PRZYJDŹ NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY NR 1

23 lutego 2019 | sobota 10.00-12.00 | Kraków, ul. Rzemieślnicza 4a | Zapraszamy Rodziców i Dzieci

POZNAJ WYJĄTKOWĄ SZKOŁĘ

Szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka? Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę, 23 lutego 2019, do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 Krakowie.

Termin: 23 lutego 2019, sobota

Godziny: 10.00 – 12.00

Miejsce: Kraków, ul. Rzemieślnicza 4a

Klasy: przedszkole oraz klasy  I-V

ZOBACZ PROGRAM

Zwiedzanie placówki;
Prezentacja oferty szkoły i zajęć dydaktycznych;
Spotkanie z nauczycielami i panią dyrektor;
✏ Warsztaty dla dzieci: karnawałowe zabawy, warsztaty plastyczne, zajęcia komputerowe

DLACZEGO WARTO?

Dzień Otwarty to świetna okazja, żeby zobaczyć od środka, jak wygląda nauka w NSP nr 1, poznać ofertę dydaktyczną i programową oraz porozmawiać z nauczycielami i pedagogami.

Dla najmłodszych to możliwość doskonałej zabawy w czasie specjalnie zorganizowanych, karnawałowych warsztatów, a także dobry moment, żeby poznać swoją przyszłą szkołę.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. Orła Białego

ul. Rzemieślnicza 4A (naprzeciwko Buma Square)
30-376 Kraków, dzielnica Podgórze

Telefon: 600 466 261

Do zobaczenia!

JESTEM ZAINTERESOWANA/NY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów i w związku z procesem rekrutacji oraz prowadzenia korespondencji mailowej lub komunikacji telefonicznej ze Szkołą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia w dowolnym momencie. Dane osobowe nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani nie zapadają na ich podstawie zautomatyzowane decyzje (nie dochodzi do profilowania). Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 z siedzibą w Krakowie, przy ul. Norymberska 10C.

DOJAZD