Zakończenie zajęć z basenu w bieżącym roku szkolnym

To był wspaniały czas. Nasi uczniowie niemal nieprzerwanie przez cały rok szkolny brali udział w zajęciach basenowych w Koronie Kraków. Nie każdy na początku był królem wód – aby posiąść umiejętność pływania okazało się, że trzeba włożyć ogrom pracy, ale też chęci! Mali pływacy jednak nie poddawali się, dzielnie jeżdżąc na każde zajęcia, czasem mimo niesprzyjającej pogody, czasem gorszego dnia. Obecność uczniów zawsze plasowały się bardzo wysoko, bo jak się okazało – to jedne z ulubionych zajęć dodatkowych.  Na ostatnich zajęciach urządzono nawet zawody, których gościem była sama p. dyrektor, aby dopingować naszych milusińskich. Każdy mógł się sprawdzić, jak szybko potrafi już pływać, wyniki zaskoczyły nie jednego rodzica. Nagrodą za tę roczne przygody był certyfikat prawdziwego pływaka z czasem przepłynięcia basenu i pamiątkowe gadżety. Po wakacjach widzimy się na kolejnych zajęciach w większym gronie chętnych!